Homescanner.pl – przełom na rynku nieruchomości

Kupujesz nieruchomość? Serwis Homescanner.pl jest dla ciebie!
Planujesz kupno mieszkania, ale nie wiesz, czy okolica, na którą się zdecydowałeś, jest bezpieczna? My to wiemy! Raport z serwisu Homescanner.pl da ci odpowiedź na wszystkie twoje pytania.
Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy kupnie nieruchomości?

Kupno nieruchomości to duża inwestycja, dlatego warto dobrze się do niej przygotować, aby nie żałować wydanych pieniędzy. Takiego zakupu często dokonujemy tylko raz w życiu, więc decyzja musi być przemyślana. Niestety większość kupujących nie zna się na rynku nieruchomości. Nie wiedzą oni, o co warto zapytać i jakie dokumenty należy zobaczyć przed finalizacją transakcji. Kupujący często opierają się jedynie na informacjach zawartych w ogłoszeniu, jednak to zdecydowanie za mało. Tak duża inwestycja, jaką jest zakup nieruchomości, wymaga zdecydowanie dokładniejszego sprawdzenia. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, dla których ta branża nie ma żadnych tajemnic. Spojrzą oni obiektywnie na wybraną nieruchomość, nic przed tobą nie ukrywając. Serwis Homescanner.pl powstał po to, abyś nie musiał tracić czasu na pozyskiwanie kluczowych informacji – nasi specjaliści zrobią to za ciebie, przygotowując raport o nieruchomości wystawionej na sprzedaż.

Serwis Homescanner.pl – jak to działa?

Serwis Homescanner.pl to platforma online. Oferuje ona swoim użytkownikom szczegółowe raporty dotyczące wszystkich nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Skąd je mamy? Otóż przygotowują je nasi specjaliści, którzy doskonale znają rynek nieruchomości – wiedzą, o co trzeba zapytać i na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę. Na twoje życzenie przygotują oni dokładny i rzetelny raport na temat wybranej przez ciebie nieruchomości. Dobrze ją „prześwietlą” i zdobędą wszystkie kluczowe informacje. Sprawdzą budynek lub mieszkanie pod kątem prawnym, wizualnym oraz technicznym. Nic się przed nimi nie ukryje. Dzięki nam ty nie będziesz musiał robić nic – dowiesz się wszystkiego bez wychodzenia z domu. Możesz być zaskoczony, ale na zakup takiego raportu trzeba przeznaczyć jedynie 20 zł, a przy kupnie jednego z naszych pakietów cena jednostkowa będzie jeszcze niższa.

Nasze raporty – czego się z nich dowiesz?

Przede wszystkim w każdym raporcie znajduje się wgląd do najważniejszej dokumentacji dotyczącej konkretnej nieruchomości. Zatem pozyskasz informacje pochodzące z księgi wieczystej, aktu notarialnego, obciążenia hipotecznego, wypisu z rejestru gruntów i budynków, a nawet planu zagospodarowania przestrzennego czy dokumentów dotyczących położenia i planu budynku. Sprawdzenie tego wszystkiego jest konieczne przed podjęciem decyzji o zakupie danej nieruchomości.

Oczywiście to nie wszystko. Oprócz powyższych danych nasz raport dostarczy ci informacji na temat mediów, instalacji wodnych, gazowych, elektrycznych i sanitarnych, rozmieszczenia i wielkości pomieszczeń, wyposażenia oraz możliwych podłączeń telekomunikacyjnych. Nasi specjaliści sprawdzą dla ciebie również infrastrukturę oraz stan dróg w pobliżu nieruchomości. Ponadto przeprowadzą wywiad z twoimi przyszłymi sąsiadami i sprawdzą okolicę. Do raportu dołączą także wykonane przez nich zdjęcia – bez retuszu i zbędnych przeróbek. Musisz wiedzieć, że nasz raport będzie w 100% obiektywny – nie jest nastawiony na sprzedaż, więc możesz być pewien, że dowiesz się z niego zarówno o zaletach, jak i wadach danej nieruchomości.

Czy raport zastąpi pośrednika nieruchomości?

Niekoniecznie, jednak będzie doskonałym uzupełnieniem przekazanych przez niego informacji i pozwoli na ich weryfikację. Ponadto pośrednicy nieruchomości lub ich właściciele nie zawsze przekazują nam wszystkie kluczowe informacje, a często i my sami nie wiemy, o co warto jeszcze dopytać. Kupując nasz raport, możesz być pewien, że nic nie umknie twojej uwadze. To obiektywny, dokładny i rzetelny dokument.

Zatem już za 20 zł możesz uzyskać dostęp do wszystkich kluczowych informacji na temat wybranej nieruchomości. Nasz raport pomoże ci podjąć dobrą decyzję. Po jego przeczytaniu z pewnością nie popełnisz błędu, który w przyszłości mógłby cię sporo kosztować.

Sprawdź nasz przykładowy raport o nieruchomości

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *