Kolorowe Osiedle w Gorzowie Wielkopolskim

Dogodna lokalizacja, nowoczesna architektura i funkcjonalne mieszkania o wysokim standardzie to główne atuty nowej inwestycji budowlanej w Gorzowie Wielkopolskim. Zobacz, na co mogą jeszcze liczyć przyszli mieszkańcy osiedla, którego III etap budowy właśnie trafił do sprzedaży.

Osiedle marzeń

Kolorowe Osiedle w Gorzowie Wielkopolskim ma tyle zalet, że spokojnie mogłoby by wystartować i oczywiście wygrać w konkursie „Osiedle Marzeń”.  III etap budowanego osiedla składa się z dwóch nowoczesnych budynków, zaprojektowanych według najnowszych standardów funkcjonalności i estetyki. Elegancka forma i jasna elewacja tworzą przyjazne środowisko zarówno do mieszkania, jak i odpoczynku po pracy. Projektanci zadbali o wszystkie najdrobniejsze szczegóły, mieszkania są dobrze nasłonecznione, a każde mieszkanie posiada ustawny balkon albo taras. To znaczy taki, na którym zmieści się stół z krzesłami lub leżakami. Nie dość, że całe osiedle położonej jest w zielonej okolicy, to na dodatek deweloper jeszcze zadbał o zieleń wewnątrz. Taka lokalizacja sprzyja relaksowi i ma dobroczynny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Zwolennicy komunikacji miejskiej znajdą w najbliższej okolicy przystanek, a zmotoryzowani lokatorzy będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Lokalizacja

Kolorowe Osiedle położone jest przy ulicy Grabskiego 6 w Gorzowie Wielkopolskim, w spokojnej i zielonej części miasta. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają spacery i preferują relaks na łonie natury. W niedalekiej okolicy znajdziemy wszystkie niezbędne do życia instytucje i placówki. Sklep, szkoła, przedszkole, a nawet klub sportowy – wszystko to oddalone jest dosłownie kilka kroków od domu. Osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta, docenią to zwłaszcza wszyscy ci, którzy będą rano musieli dojechać do pracy. Czas zaoszczędzony na podróży do pracy, rodzice będą mogli poświęcić dzieciom. Otoczenie zostało tak zagospodarowane, aby na osiedlu zarówno dorośli, jak i najmłodsi czuli się wyjątkowo komfortowo. Dla dzieci przewidziano ponadto bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw wewnątrz osiedla.

Mieszkania w Gorzowie

Oferta mieszkań oferowanych w III etapie budowanego Kolorowego Osiedla jest bardzo szeroka. W obu budynkach znajdziemy zarówno małe kawalerki, przeznaczone dla singli, jak i przestronne mieszkania dwu, trzy, a nawet czteropokojowe o powierzchni ponad 75 m kw., które zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach lub młodych parach z perspektywami. Wszystkie mieszkania w Gorzowie w tej inwestycji zostały zaprojektowane według najnowszych standardów funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie termoizolacji mieszkańcy mogą liczyć na niskie opłaty za ogrzewanie. A co najważniejsze, doskonała wentylacja sprawi, że w ziemie będzie ciepło, a latem przyjemnie.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *