„Lokata Dobrze Procentująca” – nowy produkt oszczędnościowy BNP Paribas Banku

BNP Paribas Bank rozszerzył właśnie ofertę oszczędnościową o kolejny nowy produkt. „Lokata Dobrze Procentująca” gwarantuje jej posiadaczom promocyjne oprocentowanie w wysokości 3,60 proc. w skali roku oraz możliwość korzystania z bezpłatnego konta oszczędnościowego.

„Lokata Dobrze Procentująca” dostępna jest dla klientów indywidualnych BNP Paribas Banku od 22 kwietnia br. Minimalna kwota wpłaty to 1 000 zł, natomiast maksymalna to 500 000 zł. Klienci, którzy ulokują na nieodnawialnej lokacie nowe środki na trzy miesiące oraz otworzą lub już posiadają Konto Dobrze Oszczędnościowe, otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 3,60 proc. w skali roku. Klient może mieć maksymalnie trzy takie lokaty.

– „Lokata Dobrze Procentująca” jest uzupełnieniem szerokiej gamy produktów oszczędnościowych znajdujących się obecnie w ofercie naszego banku. Wraz z lokatą, klient otrzymuje dostęp do bezpłatnie prowadzonego „Konta Dobrze Oszczędnościowego”, na które przekazywane są środki z zapadającej lokaty. Oprocentowanie tego konta przez pierwsze 3 miesiące wynosi 3,50 proc. w skali roku dla kwoty do 50 tys. zł. Jest to atrakcyjne połączenie produktów oszczędnościowych, dające naszym klientom szansę na jeszcze większy zysk- wyjaśnia Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Banku Polska.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z innych produktów oszczędnościowych banku, mają do wyboru m. in. „Lokatę z Panoramą Funduszy Plus”, „Lokatę z Kapitalnym Planem”, lokatę NajLOKATA”, „PROFITPlus”, czy produkt strukturyzowany „WiborProfit 2014”. W przypadku wszystkich tych produktów, zysk podlega opodatkowaniu z tytułu podatku od zysków kapitałowych.

„Lokata Dobrze Procentująca” jest dostępna w 224 oddziałach banku w całej Polsce.

 

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *