Porcelana Villeroy&Boch

To, co znajduje się na naszym stole, a więc różnego rodzaju zestawy obiadowe, liczne filiżanki, kubki, deserowe talerzyki czy wszelakie sztućce, stanowi nieodłączny element wystroju domu bądź mieszkania. Aby więc wszystkie wymienione przyrządy prezentowały się okazale, warto sięgnąć po rozwiązania najlepszych firm, które specjalizują się w produkcji tego typu wyrobów.

W ostatnim czasie możemy zaobserwować ponowny wzrost popularności porcelany, jeśli więc chcemy się na nią zdecydować, powinniśmy zainteresować się produktami wysokiej jakości porcelany firmy Villeroy&Boch, a w szczególności kolekcją NewWave.

Nowoczesna kompozycja białej porcelany

Charakteryzuje się ona przede wszystkim niezwykle nowoczesną formą, która związana jest z zastosowaniem wielu unikatowych wręcz kształtów, których próżno szukać w konkurencyjnych produktach. Na naszą uwagę zasługują przede wszystkim bardzo ciekawie wykonane talerze, przypominające swoją konstrukcją fale. Znajdziemy również inne rozwiązania, jak chociażby prostokątne talerzyki deserowe czy interesujące rozwiązania w postaci łódki, prostokąta bądź koła, z asymetrycznie zawiniętym bokiem. Wykonane są one z wysokiej jakości białej porcelany, więc poza niezmiernie atrakcyjnym wyglądem zyskujemy również pewność i solidność wykonania.

Równie charakterystyczne są różnego rodzaju filiżanki, które przykują nasz wzrok za pomocą subtelnych, delikatnych fal, formujących całą powierzchnię naczynia, przechodząc następnie w postać innowacyjnych uchwytów. Bardzo ciekawie zaprojektowane zostały również spodki, które w odróżnieniu od wielu standardowych i nudnych rozwiązań, zachwycają niebanalnym kształtem.

Niekonwencjonalna struktura obecna jest zresztą we wszystkich produktach firmy. Uświadczymy ją za sprawą wszelkiego rodzaju dzbanków, kubków, półmisków, wazonów czy niewielkich misek. Zachwyt wzbudzają nawet tak niewielkie elementy jak solniczka czy pieprzniczka. Uwagę należy zwrócić również na bardzo nowoczesne, acz eleganckie sztućce wykonane ze stali nierdzewnej. Szczególnie ciekawe są łyżeczki, które, za sprawą niespotykanej kompozycji, można zawiesić na brzegu filiżanki bądź kubka.

Skompletowane z wielu elementów serwisy obiadowe charakteryzują się wyszukanym minimalizmem. Ich popularność w głównej mierze związana jest ze wspomnianą nieszablonową formy. Wszelkie interesujące kształty z pewnością zafascynują wszystkich tych, dla których design nie jest jedynie pustym terminem. Wszystko to sprawia, iż porcelana firmy Villeroy&Boch powinna znaleźć się na każdym stole.

Źródło:
http://namoimstole.pl/kolekcje/villeroy-boch/villeroy-boch-newwave?limit=all

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *