Redukcja cellulitu

Bez wątpienia każdej kobiecie zależy na tym, by zawsze wyglądać doskonale, jednak nie da się zaprzeczyć, że ten doskonały wygląd wymaga bardzo wielu starań i bez wątpienia nie będzie łatwy do osiągniecia. Takim problemem, z którym zmaga się obecnie wiele osób będzie bez wątpienia cellulit. Kobiety, u których pojawia się tak zwana skórka pomarańczowa szczególnie na udach, pośladkach czy brzuchu starają się szukać skutecznych metod, dzięki którym pokonanie tego problemu rzeczywiście stanie się możliwe. Obecnie kosmetologia estetyczna poszła bardzo mocno do przodu i daje nam rzeczywiście wiele takich możliwości, dzięki którym walka z cellulitem okazuje się nieco łatwiejsza. Takim skutecznym na to sposobem może być zabieg usuwania cellulitu z użyciem aparatu Cellactor. To nowa opcja, która może dać wyjątkowe efekty, dlatego rzeczywiście warto będzie z tego skorzystać.

Na czym polega taki zabieg
Usuwanie cellulitu z użyciem aparatu Cellactor polegać będzie na wykorzystywaniu specjalnych fal akustycznych z wysoką energią, które tworzone będą przez dwa elementy głowicę planarną oraz głowicę radialną. Te dwa elementy można będzie połączyć w działaniu w trakcie jednego zabiegu usuwania cellulitu. Aparat Cellactor został przygotowany w taki sposób, że daje nam większe możliwości, ponieważ pozwala nie tylko usuwać problemy z cellulitem, ale nadaje się także do stosowania na różnorakie inne problemy kosmetyczne oraz dermatologiczne między innymi wszelkie blizny czy opuchlizny. Jednocześnie można liczyć na to, że taki zabieg przynosić będzie długotrwałe efekty. Aparat stosuje się także jako sposób na pracę nad elastycznością skóry a także modelowaniem sylwetki.

Kiedy powinno się zastosować zabiegi aparatem Cellactor?
Przede wszystkim wskazaniem do stosowania takiego zabiegu będzie modelowanie sylwetki, praca nad redukcją cellulitu. Można również dzięki niemu poprawić skutecznie elastyczność skóry, poprawi się jędrność tkanki łącznej, redukować można rozstępy, poprawia się nierówności, które mogą się pojawić po liposukcji.

Skóra przed takim zabiegiem wygląda tak, że mamy tam powiększone komórki tłuszczowe, które kumulują się pod skórą. Włókna tkanki łącznej są pozbawione elastyczności i nie będą rozciągać się na znajdującej się blisko tkance tłuszczowej. W czasie realizowania takiego zabiegu fala akustyczna zostaje uderzeniowo wprowadzona do ciała. Tkanka łączna będzie mogła ulec relaksowy a dzięki temu jędrność skóry właściwej zaczyna rosnąć. Dzięki temu w znaczący sposób poprawiać się będzie cyrkulacja krwi. Komórki tłuszczowe, które były powiększone mogą wrócić do swojej wcześniejszej wielkości.

Efekty po zabiegu
Jeśli chodzi o efekty takiej terapii będzie można liczyć na poprawę gęstości skóry dojdzie do odbudowy naturalnej elastyczności tkanki łącznej. Dzięki temu dalej można liczyć na to, że nastąpić wyraźna oraz długotrwała poprawa kondycji skóry. Efekty najlepsze po takich zabiegach będzie można osiągnąć, gdy w czasie jednego zabiegu połączy się różne procedury i dopasuje je do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zobacz więcej na: nowakklinika.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *