Tanie zakupy budowlane online? – Tak, to możliwe dzięki PSB!

Mamy coraz mniej czasu, coraz więcej obowiązków i zajęć, które czekają na nas z kolejnym nadchodzącym dniem. Czy jedynym wyjściem jest rezygnowanie z jednych rzeczy dla innych? Czy nie byłoby przyjemniej znaleźć czas na wszystko? Czy można mieć wszystko?

Zakupy budowlane trwają – o tym wiedzą wszyscy, którzy zajmowali się remontowaniem swojego ukochanego domu czy mieszkania, jak również profesjonaliści, zajmujący się na co dzień dbaniem o piękny wygląd i funkcjonalność naszych domostw. Nie wszystkie zakupy są przyjemne – zwłaszcza wielogodzinne krążenie po sklepie budowlanym, między farbami, cementem  i klejami. Czytanie miliona etykiet – porównywanie produktów – nasze niezdecydowanie – czy ten klej jest na pewno odpowiedni do naszego zamierzenia? Kolor farby nie jest za ciemny, za jasny? I tak czas płynie, a nasze zmęczone nogi zaczynają nam odmawiać posłuszeństwa – jeśli doliczymy do tego konieczny dojazd, mija nam na zakupach budowlanych prawie pół dnia, czasem nawet więcej. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu.

Nie każdy ufa Internetowi – zwłaszcza niepewnym sklepom, do których nie możemy osobiście pójść i zobaczyć oferowany asortyment na żywo. Pewnie każdemu zdarzyło się zamówić coś i nie dostać tego w odpowiednim kolorze, albo dostać zepsute – w wersji najgorszej – nie otrzymać wcale. Internet się rozwija, staje się pod pewnymi względami miejscem bardziej bezpiecznym, pod innymi mniej. Gdyby jednak znalazło się miejsce pewne i bezpieczne, w którym możemy zamówić nasze produkty budowlane?

Jeśli nie sprawdzaliście jeszcze Galerii Sklepów Internetowych (http://www.galeriapsb.pl/) – tracicie wiele. Nie jest to typowa wyszukiwarka produktów, jak inne podobne serwisy, ale zupełnie inna jakość. Najkrócej można ją określić jako porównywarkę materiałów budowlanych. Jako że uważam za posługiwanie się obrazami za najlepszy rodzaj przekazu – wytłumaczę na prostym przykładzie różnice od standardowych sklepów internetowych.

Zostajemy w domu, pogoda pod psem – nie mamy czasu ani ochoty na wielogodzinne wędrowanie po marketach budowlanych, ale potrzebujemy kilku przedmiotów w zbliżającym się remoncie. Żona się denerwuje, my jednak wolelibyśmy obejrzeć powtórkę meczu, która akurat przypadkiem leci w telewizji. Ale cóż, spokoju i tak nie zaznamy. Tutaj pojawia się nasz ratunek – Internet. Wystarczy wejść na wybraną stronę sklepu budowlanego i zamówić produkty… jednak który sklep wybrać? Jaką mamy gwarancję, że towar będzie dobry, nieuszkodzony i dostarczony na czas? Galeria Sklepów Internetowych. To nasza odpowiedź. Po wejściu na stronę internetową możemy zobaczyć całą listę kategorii w których szybko i łatwo znajdziemy poszukiwany produkt – bez potrzeby przemierzania kilometrów w składzie czy hurtowni budowlanej. Potrzebujemy cementu – wybieramy cement, po czym sprawdzamy wszystkie dostępne rodzaje. Gdy po sprawdzeniu szczegółów zdecydujemy się na wybrany produkt, możemy go od razu zamówić z dostawą do domu.

Gdzie ta inna jakość? Klucz tkwi w tym, że poza możliwością wybrania przedmiotu i zamówienia go do domu, w Galerii możemy od razu sprawdzić dostępność danego produktu w najbliższym sklepie budowlanym, który należy do Galerii Sklepów. Dlatego jeśli martwimy się, że wybrany przez nas produkt może nie spełniać jakiś parametrów, lub jeśli lubimy zobaczyć produkt przed zakupem, zawsze możemy zdecydować się na odbiór osobisty. To jest dużym atutem – ponieważ nie jest to jeden sklep, do którego mamy setki kilometrów – nie jest to firma widmo – której nie możemy w żaden sposób odwiedzić – jest to miejsce bezpieczne i łatwo dostępne.

Przedmioty kupowane w Internecie mają najczęściej korzystniejszą cenę, ponieważ wiele czynników, które ją podnoszą podczas stacjonarnych zakupów po prostu nie istnieją. Nie będzie Pana Władka, który ze znudzoną miną powie nam, że czegoś nie ma, albo skieruje nas przypadkiem na dział lamp kiedy poszukujemy taśmy izolacyjnej.

Będąc w domu możemy spokojnie zobaczyć mecz, zająć się rzeczami na które mamy ochotę bez martwienia się porą otwarcia sklepów. Co prawda markety budowlane mają dogodne godziny otwarcia, ale jeśli zechcemy kupić coś przed snem, o północy – bo wtedy najlepiej nam się myśli? Tutaj z pomocą przychodzi nam Internet – możemy zamówić wybraną taśmę o północy – następnego dnia nie musimy się już niczym martwić.

Porównanie cen przyjdzie nam łatwiej niż w stacjonarnym sklepie – nie będzie nas rozpraszać ogromna liczba bodźców, biegające dzieci, dochodząca z głośników muzyka – wszystko odbędzie się szybciej i z większym rozsądkiem.

Dlaczego zatem nie wybrać się na zakupy budowlane online? W rozwijającej się erze Internetu wszystko staje się łatwiejsze i bardziej dostępne. Nasz czas jest cenny – dlatego jeśli mamy możliwość zaoszczędzenia go, dzięki jednemu z takich serwisów jak Galeria Sklepów Internetowych, powinniśmy z tego skorzystać. W serwisie porównamy produkty między sobą, wybierzemy korzystną cenę i zamówimy z dostawą bezpośrednio do naszych drzwi. Jeśli chcemy pojechać osobiście – możemy w prosty sposób sprawdzić czy produkt znajduje się w asortymencie wybranego sklepu – dodatkowo wszystko jest sygnowane przez PSB – Polskie Składy Budowlane (http://www.grupapsb.com.pl/), sprawdzoną na polskim rynku markę. Zatem remontujmy, urządzajmy i budujmy – aura za oknem nam sprzyja, ceny w sklepach topnieją, a Galeria prężnie się rozwija – przyłączając kolejnych partnerów.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *